Az ősz közeledtével lassan újra előkerülnek a kedvenc átmeneti darabjaink, és eljön az idő, hogy egy kicsit felfrissítsük a gardróbunkat. A nyári könnyedséget felváltják a rétegezhető szettek, az elegánsabb fazonok és azok a ruhák, amelyek tökéletesen működnek a mindennapokban.
És persze az ősz egyik legjobb része: visszatér a back to work szezon!
Ruhák, amelyek ősszel is főszerepet kapnak
Egy jól megválasztott ruha ősszel is tökéletes választás. Egy hosszabb fazonú modell egy elegáns cipővel és blézerrel máris munkába illő összeállítás, egy lazább darab pedig hétvégi programokra is tökéletes.
A mintás és egyszínű ruhák egyaránt helyet kaphatnak az őszi gardróbban, hiszen néhány jól megválasztott kiegészítővel teljesen más hangulatot adhatunk ugyanannak a darabnak.
Blúzokból sosem elég
Ha van valami, ami igazán a gardrób lelke, az a jó blúz. Elegáns, mintás, egyszínű, nőies vagy éppen különleges részletekkel megbolondított – rengetegféleképpen variálható.
Egy blúz nadrággal vagy szoknyával tökéletes munkahelyi szett lehet, de egy lazább alsóval párosítva már sokkal hétköznapibb hatást kelt.
Back to work, de stílusosan
A szabadság után újraindulnak a dolgos hétköznapok, meetingek, irodai napok és programok. Ez azonban egyáltalán nem jelenti azt, hogy a munkába járós szetteknek unalmasnak kell lenniük.
Egy elegáns nadrág, egy különleges blúz, egy nőies ruha vagy egy jól szabott szett azonnal magabiztosabbá teheti a megjelenést. A lényeg, hogy olyan darabokat válasszunk, amelyekben nemcsak csinosak, hanem komfortosan is érezzük magunkat.
Az ősz a rétegezésről is szól
Az átmeneti időszak egyik legjobb tulajdonsága, hogy újra lehet játszani a rétegekkel. Egy blúz fölé kerülhet egy blézer vagy kardigán, a ruhák pedig különböző cipőkkel és kiegészítőkkel alakíthatók az időjáráshoz és az alkalomhoz.
Így ugyanazok a kedvenc darabok többféle összeállításban is megállják a helyüket.
Őszi megújulás Wannabee módra
Az új szezon tökéletes alkalom arra, hogy újragondold a gardróbodat. Válassz olyan ruhákat, blúzokat és szetteket, amelyekben igazán önmagad lehetsz, és amelyek könnyedén beilleszthetők a mindennapjaidba.
A Wannabee kollekcióban változatos fazonok, színek és minták várnak L–5XL méretig, hogy az őszi szezonban se kelljen kompromisszumot kötnöd a stílus és a kényelem között.
Mert a back to work szezon is lehet izgalmas – különösen akkor, ha a gardróbod készen áll rá.
Barabás Márta,
a Wannabee kollekció megálmodója